Parama

Mieli kolegos, Gražiškių gimnazijos rėmėjai ir geradariai,

nuoširdžiai dėkoju Jums už geranorišką paramą, kurią ankstesniais metais skyrėte Gražiškių gimnazijai, pervesdami iki 2% pajamų mokesčio sumos, galimos skirti paramai pagal LR Labdaros ir paramos įstatymą. Jūsų parama tikslingai naudojama gimnazijos ugdomosioms aplinkoms gerinti.

Gimnazijos benduomenės vardu kreipiuosi vėl į kiekvieną iš Jūsų prašydama pervesti iki 2% pajamų mokesčio sumos Gražiškių gimnazijai. Paprašykite ir savo artimųjų, šeimos narių bei bičiulių paremti Gražiškių gimnaziją.

Jei dar neužpildėte prašymo, primenu, kad iki 2016 metų gegužės 1 d. turėtumėte užpildyti elektroniniu būdu prašymą forma FR0512 skirti 2 procentus 2015 metais savo sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio paramai. Būčiau dėkinga, jei bent dalį (visus 2 proc., 1 ar 1,5 ar 0,5 proc.) skirtumėte Gražiškių gimnazijai. Gyventojas iki 2 proc. pajamų mokesčio gali skirti tik pats asmuo, pateikdamas formą per Elektroninio deklaravimo sistemą (prisijungdamas per savo elektroninės bankininkystės sistemą) arba nusiųsdamas užpildytą formą paštu :

Atsispausdinkite FR0512 formą >>
Užpildykite formą nurodydami savo duomenis ir „Gražiškių gimnazijos rekvizitus.
Įdėkite formą į paprastą voką​,​
užklijuokite ir pasirašykite ant voko užklijavimo vietos
Užklijuotą voką nuneškite į ​Vilkaviškio VMI arba siųskite paštu iki šių metų gegužės 1 d. adresu:

Deklaracijų Tvarkymo Skyrius
Druskininkų AVMI
Neravų g. 8
Neravų kaimas
Druskininkai LT – 66402
Pateikiamoje formoje reikia nurodyti tik įmonės kodą - Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos įmonės kodas 190486624, ir nurodyti paramos laikotarpį.

Ačiū visiems, padedantiems mokyklai bet kokia forma - materialine parama, aktyvia veikla, sąžiningu darbu, patarimais, siekiant bendrų tikslų.
Visos bendruomenės vardu dėkoju Jums už paramą.

Direktorė Grita Launikonienė