Pasiekimai

KlasėMokinysLaimėjimasMokytojasData
8Deimantė PovilaitytėRESPUBLIKINIS MOKSLEIVIŲ PIEŠINIŲ KONKURSAS „GYVŪNAS – ŽMOGAUS DRAUGAS”, SKIRTAS PASAULINEI GYVŪNŲ DIENAI PAMINĖTI. KŪRYBINIS DARBAS "TIKRĄ DRAUGĄ NELAIMĖJE PAŽINSI" - III-OSIOS VIETOS LAIMĖTOJA.Vilma Brazauskienė2015-11-04
7, 8Laura Povilaitytė, Deimantė Povilaitytė ir Greta VasiliauskaitėKonkursas „Gimtoji žemė Tavęs ilgisi ir savo širdyje tavęs didžiai pasigenda“. Vilkaviškio r. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus paskatinamieji prizai už dailės kūrinį – eilėraštis piešinyje „PO TĖVIŠKĖS DANGUM“.Vilma Brazauskienė2015-06-13
8Laura Povilaitytė ir Greta VasiliauskaitėTarptautinis Barbaros Petchenik vardo vaikų žemėlapių konkursas „Mano vieta šiandieniniame pasaulyje“ 2015 darbas įvertintas tarp geriausių.Vilma Brazauskienė2015-04-01
7Deimantė PovilaitytėLietuvos moksleivių ir suaugusiųjų rašinių ir piešinių konkursas „Blaivi tauta - laisva tauta" III vieta II rašinių grupės tarpe grupėje.Vilma Brazauskienė2014-11-29
7Deimantė PovilaitytėLietuvos moksleivių ir suaugusiųjų rašinių ir piešinių konkursas „Blaivi tauta - laisva tauta" III vieta I piešinių grupės tarpe.Vilma Brazauskienė2014-11-29

2016-2017 m.m. geriausi ugdymosi rezultatai >>